logo
O FIRMIE KLIMATYZACJA WENTYLACJA TECHNIKA GRZEWCZA ENERGIA ODNAWIALNA ODKURZACZE CENTRALNE KONTAKT

 

Naszą ofertę klimatyzacji budujemy głównie w oparciu o klimatyzatory marki Fujitsu.

awyz

Klimatyzatory ścienno-przysufitowe

Elegancka, kontaktowa konstrukcja jednostki wewnętrznej, dzięki możliwości montażu w odległości jedynie 40mm od płaszczyzny sufitu idealnie harmonizuje się z dowolnym wnętrzem. Rewolucyjny klimatyzator NOCRIA, charakteryzujący się wysokimi sprawnościami chłodzenia i ogrzewania, niskim zużyciem energii stworzony został z myślą o zagwarantowaniu jak najwyższego komfortu cieplno-akustycznego, energetycznego oraz obsługi. Funkcja automatycznego oczyszczania filtra zabezpiecza jak najwyższy wskaźnik sprawności energetycznej w ciągu całego okresu eksploatacji.

asyb

Klimatyzatory ścienne

Stylowa, płaska i elegancka obudowa jednego z najpopularniejszych modeli klimatyzatorów ściennych Fujitsu, dedykowanych dla potrzeb indywidualnych pomieszczeń idealnie wkomponowuje się w dowolny styl wnętrza. Dokładność regulacji temperatury, wielostopniowy system filtracji powietrza plasują urządzenie w grupie systemów wysokiego komfortu.

agyv

Klimatyzatory przypodłogowe

Nowoczesny desing płaskiej jednostki wewnętrznej klimatyzatora przypodłogowego rewelacyjnie wkomponowuje się w różnorodne style wnętrz budynków mieszkalnych i biurowych. Bezpośredni montaż urządzenia w strefie przebywania ludzi znacznie ogranicza wartość niezbędnej energii do chłodzenia i grzania a tym samym koszty eksploatacyjne.

abya

Klimatyzatory przysufitowe

Lekki, kompaktowy i niezwykle cichy model klimatyzatora dedykowany do apartamentów i budynków komercyjnych. Konstrukcja obudowy wraz z wbudowanym systemem żaluzji kierunkowych efektywnie poprawiają widmo przepływu i zasięgu strumienia powietrza dostarczanego do strefy przebywania ludzi.

abyf

Klimatyzatory uniwersalne

Jednostki uniwersalne idealnie uzupełniają modele klimatyzatorów z grupy przypodłogowych i przysufitowych. Kompaktowa i płaska obudowa urządzenia, dostosowana do pracy pionowej i poziomej znakomicie uzupełnia estetykę dowolnego wnętrza. Klimatyzatory, obok pomiaszczen w domach, biurach, hotelach znajdują szczególne zastosowanie tam, gdzie występuje ogranicznie montażowe np. korytarze.

auyf

Klimatyzatory kasetonowe

Klimatyzatory kasetonowe to połączenia nowoczesnych rozwiązań z branży wentylacyjnej i wzornictwa przemysłowego. Wszystkie zalety zostały zamknięte w kompaktowej obudowie zamontowanej w suficie. Wykorzystanie do procesu obróbki cieplnej powietrza zawnętrzego poszerza możliwość zastosowania urządzeń wspomagających pracę systemów wentylacji w obiektach komercyjnych.

aryf

Klimatyzatory kanałowe

Urządzenia kanałowe całkowicie ukryte w przestrzeni kanałowej pod podłogą lub w pomieszczeniu technicznym, dzięki odpowiedniej sieci kanałów wentylacyjnych, dostarcza niezbędną ilość komfortowego powietrza dokładnie do pełnej strefy roboczej pomieszczeń: mieszkalnych, biurowych, przemysłowych.